Top Tag

Pre každého móda znamená niečo iné. No väčšinou ženy sú tie, ktoré o seba dbajú a v móde potrebujú byť vždy o krok vpred. Čo móda znamená pre vás? Pod pojmom móda si každý predstaví niečo iné. Každý sa oblieka tak ako sa mu páči a najmä v čom sa cíti pohodlne. Zatiaľ čo jedna žena preferuje sukne a sako, druhá sa cíti najlepšie v teplákoch či rifliach. A práve tepláky a rifle by sme určite nemali zatracovať ani na ženskom pohlaví. Už dávno neplatí, že ženy musia byť vždy oblečené elegantne v sukni či šatách. Keď sa žena cíti pohodlne teplákoch či rifliach, prečo by ich mohla nosiť slobodne a bez komentárov svojho okolia?

skinny jenasy

Aj jeansy môžu vyzerať sexy.

Určite aj vy máte v šatníku niekoľko druhov jeansov, ktoré sú nielen pohodlné, ale dokážu vykúzliť aj zaujímavý outfit. Reč je najmä o populárnych skinny džínsoch. Aj keď posledné mesiace prežívame dobu návratu retro zvonových džínsov, obľúbené skinny džínsy nikdy nevyjdú z módy. Skinny džínsy majú tvar úzkeho strihu, ktorý je z elastického materiálu a obopína vašu postavu. Aj napriek tomu, že sú obtiahnuté, cítite sa v nich pohodlne. Výhodou skinny džínsov je, že ich môžu nosiť ako chudé, tak aj plnšie postavy. Vždy sa prispôsobia vašim krivkám a dokážu skryť aj nejaké kilo navyše. Nie sú skinny džínsy ako skinny džínsy. Aj tento strih džínsov má ďalšie podkategórie.

skinny jeansy

V obchodoch môžete nájsť skinny džínsy s nízkym pásom a skinny džínsy s vysokým pásom. Skinny s vysokým pásom sú veľmi obľúbené najmä u mladších ročníkov. Vysoký pás vám krásne schová kríže, ale takisto zviditeľní váš pás. Preto sa ku skinny jeansom s vysokým pásom najviac hodia zapravené roláky či tričká. Aj vy môžete mať moderné a kvalitné skinny či iný druh jeansov. A to priamo z bigstarjeans.sk, kde nájdete okrem populárnych jeansov aj ďalší textil na každodenné nosenie.

You may also like