Top Tag

Pokiaľ sa aspoň trochu ako žena zaujímate o módu, tak viete, že aj nechty potrebujú svoju starostlivosť. Niektoré ženy majú taký zlozvyk si nechty lúpať alebo hrýzť, to ale potom vôbec nevyzerá pekne a človeka to hneď pri pohľade na toho druhého bije do očí. Ako sa starať o svoje nechty? V prvom rade si každá žena musí uvedomiť, že jej nechty sú niečo ako jej vizitka. Jedna z vecí, ktoré ukazujú, ako sa o seba žena stará. Ako na to, aby nechty vydržali upravené a aby ste ich mali pekné?

nehty

1. Lak na nechty

Laky na nechty zoženiete dnes už v každej drogérii. Ide ale o to, aby to bol kvalitný lak, ktorý sa vám neodlúpne za pár hodín po tom, čo si nechty nalakujete. Pozrite sa, ktoré laky sú kvalitné a vydržia dlho a tie môžete používať. Tie laky, ktoré sa hneď odlúpnu, to je potom akurát k hnevu, ja som to tiež zažila. Tiež som si kupovala spočiatku laky na nechty, ktoré nestáli za nič a hneď sa opýskali, pretože som ešte nevedela, ktoré sú kvalitné a ktoré nie. Na to si treba dávať pozor a prípadne sa poradiť s niekým, kto sa v tom vyzná (staršia sestra, mamička a podobne).

nehty)

2. Stavebný gél na nechty – ten celkom dosť môže napomôcť tomu, aby vám nechty vydržali dlho nalakované. Je priehľadný a keď si ho nalakujete akoby na ten pôvodný lak, tak dlho vydrží a len tak sa neodlúpne. Je to fajn pomôcka a využíva ju veľa žien. Pokiaľ chcete nejaký doma tiež mať, pozrite sa do nášho e-shopu. Ponúkame ich plno a určite budete s ich funkciou úplne spokojní. Lak na nechty so stavebným gélom vydrží zhruba týždeň až dva týždne, čo je dlhá doba.

3. Umelé nechty

Pokiaľ si nechcete lakovať nechty, je tu ešte jednoduchší variant a tou sú umelé nechty. Umelé nechty sú veľmi fajn, ja sama si ich dávam keď mám možnosť a hrozne sa mi to páči. Mám rada, keď sú moje nechty upravené.

You may also like