Top Tag

Mladí ľudia trávia svoj voľný čas rôznym spôsobom. Každý sme iný a inak trávime voľné dni. Niektorí chodia na diskotéky, no iní sa im vyhýbajú. Nechcú sa stať závislými na alkohole alebo iných látkach, ktoré sa na diskotékach ponúkajú. Máte doma teenagera, ktorý pravidelne navštevuje diskotékové kluby a pije alkohol? Stále mu dookola hovoríte, že to nie je dobrý nápad, no aj tak si nenechá od vás poradiť? Teenageri si žijú vlastné životy. Veľakrát si neuvedomujú, že to, čo robia, nie je vôbec dobré a lákavé na obdiv pre ostatných ľudí.

 

alkohol

 

Mnohí túžia zapadnúť do svojej partie kamarátov, ale pri tom sa im to prieči. Alkohol nie je nikdy dobrým spoločníkom. Ak ho vypijete veľa, prestanete sa ovládať a poriadne myslieť. Ste viac odviazaný a nebojíte sa urobiť niečo, čo by ste za triezva nikdy neurobili. Neskôr to veľmi ľutujú a chceli by vrátiť čas. No to sa však nedá. Naozaj sa mladí ľudia nevedia inak zabaviť? Na diskotékach sa mnoho mladých ľudí zabáva práve tancovaním. Na diskotékach hrajú rôznu hudbu, ktorú majú v obľube práve teenageri. Viete tancovať na diskotékach?

 

diskotéka

 

Húpanie sa zo strany na stranu je síce fajn, ale mali by ste poznať aj nejaké iné tanečné kroky. Vynikajúcim naučením sa rôznych tanečných krokov je navštevovanie tanca. Pre vás by bol ideálny moderný tanec. Môžete si aj potajme tancovať vo svojej detskej izbe u vás doma vo vašom rodinnom dome alebo byte a skúšať nové kreácie, ktoré neskôr môžete použiť práve medzi kamarátmi na diskotéke. Možno nepatríte medzi teenagerov, ktorí si musia za každú cenu vypiť aspoň trošku alkoholu, aby sa vedeli odreagovať a zabaviť. Sú ľudia, ktorí už dávno prišli na to, že na poriadnu zábavu im alkohol neprospieva. Vedia sa zabaviť aj bez požitia alkoholu. Skúste byť jeden večer na diskotéke bez vypitia čo i len jedného panáka alkoholu. Uvidíte, že sa to dá.