Top Tag

Masáž lingamu pre každého muža

Masáže lingamu sú skvelou cestou pre mužov, ktorý si radi užívajú pôžitok zo zmyselnej masáže. My z bratislavatantra.sk sme tím špecialistov, ktorí sa venujú prevažne tantrickým masážam. Príďte si aj Vy oddýchnuť a zrelaxovať s príjemnou spoločnosťou, teda s masérkou, ktorú máte možnosť si sami vybrať. Pred samotnou masážou sa však ubezpečte, že ste si rezervovali svoj termín a že sa viete dostaviť na zabraný termín a čas tak ako ste si to dohodli. Masáž prebieha v hygienickom prostredí a sprcha pred samotnou masážou je skutočne nevyhnutná, pri čom máte možnosť sa osprchovať priamo u nás. O súkromie sa báť nemusíte, počas Vašej sprchy aj samotnej masáže ste to len Vy a Vaša masérka. Celú masáž si užijete bez rušenia a v absolútnom tichu.

masáž

Pokiaľ však patríte k ľuďom, ktorých upokojujú príjemné rozhovory nemusíte sa hanbiť sa prihovoriť. Masérka je tu pre Vás a pokiaľ máte pocit, že Vás príjemný rozhovor ešte viac uvoľní nemusíte sa báť prihovoriť. Pri masérke je potrebné aby disponovala dobrou energiou a vzájomná príťažlivosť taktiež nie na škodu pokiaľ sa jedná o tento druh masáže. Ide skutočne o masáž, kde dosiahnete úplného uspokojenia avšak si to nemýľte s erotickými službami, či privátmi. U nás si užijete čisto profesionálnu masáž podľa svojho výberu.

relax

Pokiaľ aj Vy chcete vyskúšať naše masáže neváhajte a obráťte sa na nás okamžite. Svoj termín si zarezervujete jednoducho a rýchlo bez najmenších problémov. Potešte sami seba a doprajte si odpočinok hodný tomu čo si zaslúžite. Vyberajte si z niekoľkých možností masáže a taktiež aj jej dĺžky. Príďte si oddýchnuť do čistého, príjemného prostredia akým je náš salón a okrem masáže si užite aj príjemnú, čarovnú atmosféru, ktorá tu panuje neustále. Tešíme sa na Vaše objednávky tých najlepších masáži vo Vašom okolí!

You may also like