Top Tag

Salón Tantra Diamond Bratislava vám ponúka skvelú príležitosť ako si užiť a oddýchnuť pred vianočnými sviatkami spoločne so svojím partnerom či milovanou partnerkou. Skúste niečo špeciálne a užite si masáž pre dvoch a teda párovú masáž Bratislava , ktorá je plná spoločného zrušenia a spoločného prežívania tých najintímnejších chvíľ s vašim partnerom/ partnerkou. Tantrické masáže sú všeobecne známe ako niečo čo vás doslova odosobni a pričom si dokonale oddýchnete. Každý kto skúsil tantrické masáže vie, že sa nejedná len o obyčajnú klasickú masáž, pri ktorej sa vám na krátku chvíľu uľaví od prílišného tlaku a napätia, práve naopak. Tantrická masáž, pri ktorej sa vám doslova uľaví na celom tele, ale najmä na vašej duši, vo vašej mysli a vy takto načerpáte množstvo ďalšej energie, z ktorej budete ešte dlho potom môcť https://fitcult.refresher.sk/709/Chrumkave-arasidovodzemove-susienky-ktorych-sa-nebudes-moct-nabazit-Recept čerpať.

masáž, budha

Máme pre vás skvelú ponuku – užiť si tantra masáže spoločne so svojím partnerom poprípade partnerkou a teda užiť si tantra masáže vo dvojici. Túto príležitosť je vhodné využiť napríklad aj ako vianočný darček, ktorým určite svojho partnera/ partnerku dokonale potešíte. Pozvite svojho milovaného či milovanú na exkluzívnu návštevu tantra salóna, kde si spoločne užijete najintímnejšie chvíle v takej forme, o akej v domácej spálni môžete len snívať. Pri párovej tantra masáži si vyberiete vlastného tantra maséra a vlastnú tantra masérku, ktorý vás celou procedúrou tantra budú jemne viesť. Je vhodné si vopred určiť pravidlá, čo áno a čo nie, aby sa tantra maséri vedeli prispôsobiť vašim potrebám, vašim požiadavkám a vašim túžbam. Spoločne so svojím milovaným partnerom, poprípade milovanou partnerkou môžete dosiahnuť vrchol zrušenia o akom ste ani netušili.

milujúci sa pár

Mnoho salónov ponúka tantra masáže, no len málo je takých, v ktorých vám ponúkame párovú masáž. Preto využite túto jedinečnú príležitosť a príďte si k nám do tantra Diamond Bratislava vychutnať masáž, ktorú budete môcť prežívať v súkromnej miestnosti. Vami vybraný tantra maséri, ktorí vás budú sprevádzať párovou masážou, budú samozrejme na profesionálnej úrovni tolerovať vaše požiadavky a vašu vopred dohodnutú časť, kedy vás v určitej fáze masáže opustia a nechajú v osobnom súkromí spolu s vašou milovanou osôbkou.

You may also like