Top Tag

Nuru masáže tantradiamond.sk sú typ erotickej masáže, ktorá patrí pod tantrické masáže. Tento typ masáží je skutočne jedinečný, odlišuje sa od klasických tantrických masáží. Nuru masáže síce nie sú natoľko známe ako tantrické masáže, avšak ponúkajú rovnaké výhody ako tantrické masáže. Jediným rozdielom medzi nuru masážami a tantrickými masážami, ktoré sú celosvetovo obľúbené a žiadané, je to, že pri nuru masážach sa nepoužíva masážny olej ako pri tantrických masážach. Pri nuru masážach sa využíva špeciálne pripravený nuru gél, ktorý je vytvorený z konkrétneho druhu morských rias presne na tieto účely a je vytvorený čisto na prírodnej báze.

žena

Nuru gél dal nuru masáži jej pomenovanie. Tantrická masérka si tento gél aplikuje na telo a potom ho prostredníctvom svojich dotykov a pohybov rozotrie po tele svojho klienta, čím sa medzi dvomi telami vytvorí súvislá kĺzavá vrstva, ktorá dá celému tantrickému masážnemu programu tie správne grády. Tantrické masážne programy sú navrhuté tak, aby dokázali zaujať skutočne každého a aby si spomedzi nich skutočne každý dokázal vybrať.

žena

Tantrické masážne programy sú určené pre nováčikov, skúsených, hanblivých, mužov, ženy, jednotlivcov, páry, pre odvážnych, náročných i pre tých, ktorí chcú preveriť svoju úroveň sebaovládania alebo sa chcú nechať prekvapiť. Tantrické masážne salóny bývajú otvorené do neskorých nočných hodín a navštíviť ich môžete hocikedy. Podmienkou je objednať sa minimálne hodinu vopred. To je žiadúce kvôli tomu, aby stihol tantrický masážny salón, respektíve jeho personál, pripraviť všetko potrebné pre vašu návštevu. Objednáva sa vopred prostredníctvom online formulára na oficiálnej internetovej stránke tantrického masážneho salóna, pre ktorý ste sa rozhodli. V rámci rezervácie vás tiež čaka výber masérky či dĺžka trvania programu. Platí sa vopred.

You may also like