Top Tag

Keď sa povie erotické služby, mnohým z vás sa vybaví klasická scéna, kedy muž slastne strieka svoje semeno do vagíny. Je to odveká prirodzená túžba mužov oplodniť partnerku a zaistiť tak pokračovanie ľudského pokolenia. Striekanie spermií je samozrejme spojené s orgazmom, a to je tiež významný dôvod, prečo nás sex baví, inak by sme považovali plodenie detí za prácu, a možno by sme už ako ľudstvo dávno vyhynuli.

masážny olej

Ono to plodenie detí má ale háčik, vlastne samotný sex ako taký má háčik. Muž totiž musí byť v perfektnej kondícii, aby si dokázal naplno užiť všetky jeho slasti. Mal by teda mať potrebný svalový fond a dostatočne pevnú erekciu, a tiež potrebnú kondíciu. Súčasná doba však mnoho mužov obmedzuje, najmä vďaka sedavému zamestnaniu a nedostatku času na seba samého, a za prispenia mnohých povinností potom nemáme čas ani zájsť do posilňovne, alebo sa prejsť na bicykli a zabehať si v lese. Inými slovami, kondícia súčasnej populácie je oveľa horšia, než pred tridsiatimi rokmi.

erotické masáže

Zhoršujúce sa fyzické predpoklady užiť si sex podľa vlastných predstáv s obľúbenými polohami, je potom tiež častým dôvodom, prečo niektorí muži vyhľadávajú radšej erotické tantra masáže, než priváty, kde sa môžu fyzicky pomilovať. Na erotickej masáži sa nemusí príliš snažiť vyvíjať fyzickú aktivitu, prídu síce o slastné striekanie do vagíny, ale niekedy je masáž dokonca atraktívnejšia, čo sa týka samotného zážitku orgazmu, než zasúvanie a striekanie do telesného otvoru. Masérka sa postará o to, aby ste sa cítili príjemne, a aby ste si svoje striekanie užili aj tak.

Nepovažujte teda masáž za niečo podradné, naopak využite jej prednosti, kedy sa vám venuje krásna dievčina, ukazuje vám všetko, čo môže, prezriete si jej vnady, a podľa vášho priania sa môžete zamerať na časť tela, čo vás najviac vzrušuje. Niekomu vyhovuje sledovať pohupujúce sa prsia, niekto preferuje pohľad na klin a zadok, a niekto si napríklad obľúbil ružové plosky bosých chodidiel.

You may also like