Top Tag

Najmä hand made tvorcovia či ľudia pracujúci s rôznymi produktami, ktorý odosielajú tovar svojim zákazníkom majú niekedy plné ruky práce s tým, do čoho zabaliť produkty a v čom tovar odoslať. Aj keď by malo byť odosielanie balíčkov pomocou slovenskej pošty kuriéra šetrné, s balíčkami sa zachádza všelijako. Preto by ste mali na bezpečnosť svojho balíka myslieť ešte skôr ako ho zabalíte. Pravdepodobne ste sa už stretli s bublinkovou fóliou, do ktorej sa zapaľuje tovar pri odosielaní a čím sa zabezpečí jeho bezpečnosť pri preprave. Vďaka bublinkovej fólii sa rôzne spotrebiče či elektronika, ktorá je krehká na rozbitie zabalí a nemôže sa tak stať, že sa tovar poškodí alebo rozbije.

obálka

Pre veľké eshopy je takáto ochranná fólia pri balení samozrejmosťou. A teraz si predstavte, že odosielate menšie produkty alebo tovar vlastnej spotreby a potrebujete ho takisto takto ochrániť. Nemusíte kupovať fóliu a krabicu a posielať veľkorozmerné balíky len preto, aby ste svoj produkt ochránili. Dnes máte možnosť praktických bublinkových obálok. Bublinkové obálky sú produkt, vďaka ktorému môžete rýchlo a jednoducho odoslať svoj balík a takisto bez ďalšieho balenie produktu máte tovar plne chránený pred rozbitím pri doprave. Bublinková obálka https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk je zvnútra vystlaná bublinkovou fóliou a na povrchu vyzerá ako klasická obálka.

obálka

Bublinkové obálky sú veľmi rýchly a jednoduchý spôsob ako posielať dôležité alebo krehké predmety. Nemusí ísť len o tovar. Bublinkové obálky sú vhodné aj na posielanie dôležitých dokumentov, ktoré sa bojíte posielať v klasickej papierovej obálke. Na 2packsk.sk nájdete bublinkové obálky rôznych veľkostí. Takisto sa môžete rozhodnúť aj pre rôzne design bublinkových obálok. Tradičné sú biele bublinkové obálky, ale pozrite si tiež ponuku nových dizajnov v podobe holografických obálok či matnej čiernej. Navštívte internetovú stránku 2packsk.sk a zadovážte si bublinkové obálky na odosielanie tovaru ešte dnes.

You may also like