Top Tag

S partnerom sme spolu cez 3.roky, predtým som mala vzťah 12. rokov s otcom svojho dieťaťa a potom keď sem zistila, že má inú, sme šli od seba, ale pre mňa to vtedy bola obrovská rana, žila som v tom, že spolu tvoríme úžasný pár. Nevedela som ako sa z toho dostať a nechcela sem hlavne nič ventilovať pred dcérou, jednoducho sem začala po asi pol roku sa stýkať s mužmi, aby som sa zahojila, nejako si dokázala, že o mňa stále niekto stojí, bolo ich dosť aj ženy. Potom sem spoznala po dlhšej dobe priateľa, po nejakej dobe sa mu zverila so svojou minulosťou. On občas predniesol, že by tiež rád skúsil 3, s ďalšou ženou a so mnou alebo skúsiť klub kde sa bude pozerať na mňa a na iných mužov, ale ja mu jasne povedala, že vo vzťahu toto nechcem.

s

Teraz som mu povedala, že by som s ním rada bola v deň jeho narodenín, pripravila pekný večer, Romantický, prekvapenie, darček. A jeho odozva, že môžem doviezť ďalšiu ženu, alebo mužom ísť do clubu. Úplne ma to šokovalo a zarazilo. Ako sa mohol takto zachovať? Ja som samozrejme všetko pripravila, aby sa mu to páčilo a mal radosť a on urobil toto, to som úplne nepochopila a strašne ma to rozosmutnilo a rozčúlilo. Len si predstavte, že ste v tejto situácii vy, to je hrozná predstava..

s

nejako som verila, že je to ten pravý a už predtým som mu povedala, že jednoducho vo vzťahu nič také nechcem, ale zrejme to nepochopil alebo dokonca ignoroval moje slová. Tak sa ma to dotklo, že už som potom nemala chuť nič riešiť. Bolo to pre mňa niečo hrozné a už dúfam, že sa to nebude opakovať s iným partnerom. S tým súčasným som sa bohužiaľ rozišla, pretože som to nedokázala prehryznúť, ako sa zachoval. Vrazila som mu jeho darček do ruky a povedala, nech si užije oslavu, pretože mi fakt bolo šialene hrozne, to si nikto nedokáže predstaviť. Mňa to vážne mrzí, ako uvažuje, nezdá sa mi, že chlap ktorý miluje toto chce.

You may also like