Top Tag

Práve vďaka svetielkam si výzdobu spájame s Vianocami a atmosféru, ktorú svetielka vyžarujú si naplno užívame. Svetelné závesy a svetelné reťaze môžeme vidieť ako na uliciach, v obchodoch, ale aj u nás doma a to aj niekoľko dní či týždňov pred samotnými Vianocami. Niektorí ľudia chcú nasávať vianočnú atmosféru oveľa skôr. To nemení nič na tom, že svetelné reťaze sú dôležitou súčasťou Vianoc či už skôr alebo neskôr. Svetelné reťaze sú dôležité pri vianočnej výzdobe, aby sme docielili požadovaný efekt ozdobenie. Vianočné reťaze môžete používať ako súčasť vianočného stromčeka či vianočných girlánd.

svetielka

Vianočné reťaze je ale takisto možné použiť samostatne napríklad na exteriérové zdobenie balkónov. Pri svetelných reťaziach do exteriéru je možné použiť svetelné hadice alebo svetelné závesy. V čom sa odlišujú? Svetelná hadica je hadica, v ktorej sú zabudované LED svetielka a používa sa skôr na ozdobenie obvodu nehnuteľnosti. Vďaka svetelnej hadici môžete ozdobiť strechu vašej nehnuteľnosti a upútať tak pozornosť na váš dom. Naopak svetelné závesy sú výraznejšie, keďže sa skladajú z jednej hlavnej reťaze, z ktorej visia reťaze kratšie.

svetelne zavesy

Takýto typ svetelného závesu je vhodné použiť na zábradlie balkónov alebo terás. Svetelné závesy sú skvelou možnosťou na ozdobenie svojho zábradlia a pritiahnutie pozornosti aj okolia. Svoje príbytky si neozdobujeme iba kvôli nám. Veľká časť ľudí, ktorá bude prechádzať okolo vašej nehnuteľnosti si určite všimne výzdobu na balkóne či dome. Svetielka ku Vianociam neodmysliteľne patria a je len na vás v akom štýle a ako rozmedzí ich použijete. Takisto je ponuka svetelných reťazí v rôznych veľkostiach a farbách. Širokú ponuku kvalitných svetelných reťazi nájdete na veselevianoce.sk. Nečakajte až na Vianoce, kúpte si svoju svetelnú reťaz ešte dnes aj vy.

You may also like