Top Tag

Máte tiež taký ten zvyk, že si najradšej všetko, čo máte na srdci, píšete do denníka a nie do telefónu? Dnes sa to bohužiaľ už veľmi nevidí. Dnešná doba je totiž iná a plno ľudí už je zvyknutých si všetko zapisovať do telefónu. Áno, možno to prináša určité výhody, ale my zo „starej“ školy jednoducho vieme, že najlepšie je všetko písať si na papier a ručne. Okrem toho, že je to pre nás starší akýsi „zlozvyk“, si to, čo píšeme aj lepšie zapamätáme. Takáto metóda pomáha napríklad pri učení, aj keď ju plno študentov už dávno nevyužíva a radšej zasadne k počítaču. Perá s potlačou môžu byť ideálnym darčekom pre tých, ktorí si robia zápisky ručne.

Pera

Takto sa to zdá síce ako malý darček, ale ak sa nad tým hlbšie zamyslíte, darček nemusí byť drahý, aby urobil dotyčnému človeku radosť. Ja si napríklad najradšej robím zápisky všetkého, čo cítim, ručne. Áno, pre niekoho to možno môže znieť divne a môže si o mne pomyslieť, že som blázon a prečo si to radšej nenapíšem do počítača. Ja to tak ale mám a nikomu nenútim svoj názor, iba ho oznamujem. Perá s potlačou Promodarceky.sk môžu byť ideálnym darčekom. Darovať ho môžete s akýmkoľvek potlačou – nápisom vášho obľúbeného citátu, životného motta, hesla, jednoducho niečoho, čím sa v živote riadite a čo vám robí radosť.

Pera

U mňa by to bolo asi heslo,,S poctivosťou najďalej dôjdeš“. Pokiaľ niekto oslavuje narodeniny a vy mu chcete darovať drobný darček, napíšte na pero jeho dátum narodenín a jeho iniciály. Darček stopercentne poteší a obdarovaný ním nepohrdne. Perom sa v dnešnej dobe podpisujú rôzne dôležité úradné dokumenty, listiny. Napríklad keď si chcete niekoho vziať, musíte sa podpísať, aby bola vaša sobáš platná. Keď si idete napríklad pre nový občiansky preukaz, tak tam už sa podpisujete digitálne, doba možností a vymožeností pokročila, ale to vôbec nevadí. Ak radi píšete perom, zostaňte pri tomto zvyku a nepočúvajte ostatných.

You may also like