Top Tag

Olejové parfémy do prania,ako nový hit v domácnosti, majú viaceré unikátne vlastnosti, ktoré bežnej aviváži chýbajú, a oceniť sa dá aj univerzálnosť použitia, vrátane jednoduchej aplikácie. Viacerí však s vyskúšaním váhajú, nakoľko možno nepoznajú presný spôsob použitia praktických vôní, ktoré rozvoňajú bielizeň arómami podľa výberu. Povedzme si teda základné body, ako sa olejové parfémy používajú a aký efekt od nich očakávať.

dárková kazeta

Koncentrovaná dlhodobá vôňa a sviežosť

Vôňa do práčky v podobe kvalitného olejového parfému je skvelým prostriedkom, ako mať oblečenie, posteľnú bielizeň, uteráky a úplne čokoľvek, čo sa periedlho voňavé. Je totiž vhodná pre všetky tkaniny, dokonca aj tie najjemnejšie ako je vlna, hodváb alebo športová bielizeň. Koncentrácia olejového parfému do prania je veľmi vysoká, preto pre intenzívnu vôňu stačí iba malé množstvo či pár kvapiek. Okrem toho vydrží vôňa omnoho dlhšie vďaka tomu, že sa uvoľňuje postupne. Značka vôní na pranie Essentia využíva totiž špeciálnu technológiu, kde sa vôňa uvoľňuje z mikrokapsulí aj po niekoľko dní či týždňov. Oblečenie tak bude svieže aj keď ho napríklad vytiahnete zo skrine.

parfém na praní

Jednoduchá aplikácia aj univerzálnosť

Používanie olejových parfémov do prania je veľmi jednoduché. Stačí pridať 5 – 20 ml na 5 – 7 kg bielizne do dávkovača pre aviváž. Vône sa používajú miesto aviváže, a práčka už následne koncentrát použije pri praní, zmieša ho s vodou, kde sa aróma dostáva do vlákien tkanín a tam aj ostane. Je odolná voči vysokým teplotám, preto zvládne i pobyt bielizne v sušičke.

Univerzálnosť voňavých olejov do prania spočíva v možnostiach ich využitia v domácnosti. Dajú sa použiť nielen na pranie, ale aj na umývanie podlahy alebo do spreja na žehlenie. Svieže vône vás tak môžu sprevádzať pri domácich prácach a preniesť skvelú atmosféru do všetkých miestností.

You may also like