Top Tag

Preprava a uskladňovanie čerstvej zeleniny nebola nikdy jednoduchšia ako s našimi prepravkami, špeciálne vyrobených na bezproblémovú prepravu zeleniny až do požadovaného cieľa. S garanciou nepoškodeného tovaru po prevoze Vám radi ponúkame naše prepravky na zeleninu. Nejde však o obyčajné prepravky, ktoré kúpite v každom druhom https://www.ereading.cz/pedagogika-didaktika/motivacne-ulohy-a-hry-v-hudobnej-vychove-na-druhom-stupni-zs-6228 e-shope. Naše prepravky sú vyrábané zo špeciálneho plastu, ktorý je vyvinutý ako na krátke, tak aj dlhé trasy. Navyše, Váš tovar dorazí do cieľa vždy v perfektnom stave bez poškodenia, takže už viac nebudete zbytočne musieť vyhadzovať čerstvú zeleninu, ktorá sa cestou obúchala a už viac nevyzerá práve najvábnejšie. Tieto prepravky sa najčastejšie využívajú v poľnohospodárskom priemysle.

prepravky

Okrem bezproblémovej prepravy majú tieto prepravky výhodu jednoduchej manipulácie. Prepravky môžete ľahko skladať aj na seba, pretože do seba dokonalo zapadajú a tak ušetríte kopu miesta na ďalšie prepravky či bedničky. Problém nebudete mať ani pri skladovaní, pretože tieto prepravky môžete využiť aj do Vášho skladu na uskladnenie. Taktiež Vám nezaberú veľa miesta a ľahko sa medzi nimi zorientujete, pričom zelenina ostane čerstvá o niečo dlhšie než pri bežných prepravkách. Sú určené aj na ťažšie váhy, takže sa nemusíte báť ich ukladať na seba hneď viacero. Tieto prepravky po vyskúšaní preferuje množstvo podnikateľov.

prepravky na zeleninu

Ako firma máme za sebou mnoho rokov skúseností vo výrobe prepraviek, plastových paliet či bedničiek, ktoré pomáhajú podnikateľom po celom svete. V porovnaní, cena a kvalita patria naše výrobky medzi najlepšie a investícia do našich prepraviek sa Vám po rokoch niekoľkonásobne vráti späť. Investujte aj Vy do skutočne výnimočného sortimentu, ktorým uľahčíte prácu Vašim zamestnancom a Vy pri tom ušetríte. Už viac žiadne zdržovanie pri nakladaní ťažkého tovaru nebudete musieť riešiť. Rýchla a jednoduchá manipulácia Vám zaistí, že ušetríte kopu času. Prejdite z drevených, ťažkých prepraviek na modernejšiu formu našich plastových prepraviek.

You may also like