Top Tag

Keď sa povie sex zafo s amatérkou, skúsenejší si predstavia profesionálku so sexuálnymi službami za finančnú odmenu. Praktizuje sa v nočných kluboch či privátoch a očakávajú sa bohatšie skúsenosti. Ak vám ide o dokonalé uspokojenie, oplatí sa staviť na istotu a vyhľadať profesionálku alebo rovnaké služby dokáže aj amatérka? Prirodzene, je to veľmi individuálne a závisí od výberu slečny a celkovej situácie. Ak sa pozrieme na profesionálny sex čisto technicky, mal by byť zárukou spokojnosti, ide predsa o službu, za ktorú si platíme. Očakáva sa teda, že sa bude prebiehať podľa našich predstáv a želaní – vyberáme si ho a pocity ako nuda, ktoré sa môžu vyskytnúť napríklad v partnerstve, tam väčšinou nemajú čo robiť. Kvalitný sex by mal byť zvládnutý aj technicky – predpokladá sa, že skúsený profesionál ovláda viac polôh, prejavuje nadšenie a zanietenosť a lepšie si tak spoločné chvíle užijete, ako napríklad vo vzťahu či s kamarátkou, kde už môže byť časom stereotyp a nudná klasika.

sex

Od profesionálky sa už tak prirodzene očakáva odbornosť, profesionalita a diskrétnosť. Ak vyhľadávate experiment, máte radi zmeny a ste naklonení novým veciam, profesionálny sex je v tomto smere ideálny. Môžete nechať naplno pracovať vašu fantáziu a sex by mal byť plne podľa vašej spokojnosti. Pri profesionálnom sexe môžete vyskúšať rozličné hračky či sexuálne hry, na ktoré priateľku či manželku nenahovoríte, lebo môžete mať v tomto smere odlišné predstavy – a to je v poriadku, profesionálka je tu na to, aby plnila aj vaše najtajnejšie túžby. Problém môže byť s odhalením nevery – pri takomto type sexu však ide väčšinou len o odviazanie sa a naplnenie túžby ako o dlhodobé podvádzanie, ktorým by ste mohli riskovať stratu vzťahu alebo minimálne dôvery. Tu si treba dávať pozor na to, aby sex s profesionálkou, ktorú pozná predsa len viac ľudí, nebol odhalený a nemuseli by ste čeliť nepríjemným situáciám.

sexi záber

Amatérske služby sú porovnateľné s profesionálnymi, ale za oveľa menšie finančné ohodnotenie. Pri amatérkach je náročné definovať, akú majú za sebou sexuálnu prax, resp. je to veľmi individuálne – sexuálne služby nie sú ich priamou činnosťou, len pri výrobkom, nemusia byť extra zručné či skúsené, možno ide len o jednorazový sex. Tu vzniká možnosť podvodu – viacero žien si len vytvorí inzerát napríklad na sociálnych sieťach s ponukou sexu, preto je potrebné sledovať bezpečné a overené stránky. V neposlednom rade je dôležitá hygiena, ktorá u amatérok môže byť nejednoznačná a tiež nie je isté, do akej miery budete so službami spokojní – po zvážení viacerých faktorov sa to zrejme oplatí vyskúšať. Je to individuálne, no je len na vás, aký druh sexuálnych služieb si zvolíte – dôležité je, aby ste boli spokojní.

You may also like