Top Tag

Človek si postupne uvedomí, že do postele a kvality všetkého, čo je jej súčasťou sa naozaj oplatí investovať a nešetriť. I keď máte už starší posteľný rám, dá sa doň kúpiť nový rošt a rovnako aj nový a kvalitný matrac, aby ste tak zlepšili a úplne obrátili kvalitu svojho spánku. Matrace sú môžete vyskúšať a vybrať rôzne a rovnako k nim potom vybrať a doladiť aj rošty. Dnes už sa aj rošty vyrábajú veľmi kvalitné a priam sofistikované s rôznymi funkciami alebo vlastnosťami, ktoré dokážu pozitívne ovplyvniť dobrý a kvalitný spánok.

posteľ

Pritom aj nepolohovateľné rošty, ako je napríklad EXPERTFLEX P DUO 5V, môžu byť veľmi prínosné a majú viaceré skvelé funkcie. Konkrétne EXPERTFLEX P DUO 5V je lamelový rošt s otváraním od nôh, určený pre manželskú posteľ a je možné ho objednať v dvoch rozmeroch podľa šírky vašej postele. Rošt má pružné a elastické lamely, ktoré sa dokážu prispôsobiť tvaru tela. Dá sa na nich nastaviť aj tvrdosť, a to zvlášť na každej strane postele. Navyše udrží až do 120 kg hmotnosti. Je teda skvelým riešením pre každú posteľ a keď k nemu ešte vyberiete kvalitný matrac Segum, určite si zabezpečíte perfektný, pohodlný a hlboký spánok. Lamelové rošty sú dostatočne pružné, preto sa hodia aj pre penové matrace, resp. všetky, ktoré nemajú pružiny. Pružnosť tak dokáže zabezpečiť sám rošt.

seniorský pár

Je dôležité, aby mala vaša posteľ dobrú pružnosť, dostatočne sa vedela prispôsobiť vášmu telu a navyše mala takú tvrdosť, ktorá vám bude vyhovovať čo najviac pre vaše telo a chrbticu. V niektorých prípadoch potrebuje chrbtica vyššiu tvrdosť a teda pevnejšiu oporu a v iných prípadoch zase telo a kĺby potrebujú trochu mäkšie „podložie“, aby sa vedeli lepšie uvoľniť. Jednoducho každý máme v tomto smere iné potreby a pokiaľ si s tým neviete rady, obráťte sa na odborníkov v predajniach Segumu.

You may also like