Top Tag

Vyberte si z bohatej ponuky v najväčšom obchode s LED osvetlením. Na ledprodukt.sk si môžete vyberať LED osvetlenia podľa svojho vkusu, svojich potrieb a kvality. Nájdete tu skutočne najkvalitnejšie LED osvetlenie ako je napríklad LED pásy COB s čistou líniou osvetlenia, alebo taktiež najväčšiu novinku, LED pásy novej generácie, LED panely, ale aj dizajnové LED osvetlenia vhodné napríklad pre Vašu kúpeľňu, či obývačku. LED žiarovky a mnoho iného príslušenstva nie sú výnimkou.

LED pásik

V ponuke nájdete aj hliníkové profily, potrebné pre správne fungovanie LED osvetlení vo verzii LED pásov, ktoré zároveň predĺžia celkovú životnosť týchto pásov. Pre ich umiestnenie si môžete vyberať z viacerých variantov a prevedení. Jednoduchá manipulácia a montáž. Nájdete tu potrebné povrchové profily, ako aj rohové, zapustené ale aj špeciálne profily, kryty a mnoho iného príslušenstva. Z množstva tohto príslušenstva si môžete vyberať napríklad úchytku pre LED lištu povrchovú Ledprodukt SIMPLE, ktorá dokonale padne k LED lište – povrchová SIMPLE. Tieto LED lišty si môžete vyberať podľa svojich potrieb v troch základných farebných variantoch a teda strieborná, čierna a biela.

LED osvetlenie

Hliníkové profily dokonale doladia celkový výzor LED osvetlenia, ktoré bude pôsobiť elegantne a štýlov a ktoré LED pásy bude chrániť pre prachom, vodou a celkovou vlhkosťou ale aj pred prehriatím. Dokonalé odvádzanie tepla vytváraného pri prevádzke LED pásov je tu zaručené. Chladenie LED pásika a teda odvádzanie tepla výrazne napomôže jeho predĺženiu životnosti, čo určite oceníte. Uchytenie týchto LED líšt je pomerne jednoduché a to s pomocou hore spomínaných zaklápacích úchytiek a ich ukončenie si uľahčíte originálnymi ukončovacími koncovkami.

Spoľahnite sa na najkvalitnejšie produkty od ledprodukt.sk a užívajte si dokonalé svietenie.

You may also like