Top Tag

Ak máte terasu, tak si určite užívate, keď je leto a vy si sedíte na terasu, dopadajú na vás lúče slnečného svitu a vy pijete matchu, kávu, alebo napríklad čaj.. to sa hneď lepšie premýšľa a aj pracuje. Na terase sa dá aj úžasne relaxovať – ​​stačí sa len oprieť na stoličke, zavrieť oči a predstaviť si niečo krásne. Ja to mám tak, že často na terase aj zaspím, pretože je tam tak nádherne a príjemne, že ma to jednoducho „ukolíše“ k spánku. No ale aby ste sa mohli po terase prechádzať aj bosí, potrebujete nejakú príjemnú terasovú podložku. Terasové podložky správna voľba pre kvalitnú terasu, to je svätá pravda. Ako nebudete mať na terase podložku, nikdy sa nebudete cítiť tak veľmi príjemne, ako keby tam tá podložka bola, to mi verte.

balcon

Ja na terase v lete často pracujem. Keď je v lete nádherné slniečko, vezmem si na terasu notebook, na terase mám normálne taký stolček a stoličku, sadnem si a práca mi ide ako po masle. Som z toho vždy úplne nadšená, je to hrozná výhoda mať terasu a to hovorím z vlastnej skúsenosti. Na terase sa často aj opaľujem – dopadajú na mňa slnečné lúče a teplo a je to hrozne veľmi príjemné. Ak máte aj terasu, tak viete, o čom ja hovorím. V zime zase pozorujem cez sklo, keď je sneh, ako je krásne zasnežené krajina.

kds

Ale v zime ma to neláka von. Ja totiž zimu nemám vôbec v láske. Maximálne keď som v teple a pozerám sa do zimy cez okno, tak je to v pohode, ale inak by som najradšej zimu zo zimných období úplne vymazala a presťahovala sa do nejakých teplých krajín, kde je iba teplo. Ale zatiaľ na to bohužiaľ nemám financie, takže uvidíme časom. Teraz to nejde. Ale snáď to pôjde časom. Teším sa na to, že si splním svoj sen. Kúpim si nejaký veľký dom s terasou a záhradou a to bude ešte len nádhera, bude to niečo úžasné… Skúste to tiež a uvidíte, aká je to nádhera.

You may also like