Top Tag

Zamysleli ste sa tak niekedy že kde by ste tak vybrali na taký dlhý výlet že tak za hranice možností keby sa dalo ísť to by bolo fajn no nakoľko je to len sen neviem či realita to uskutočniť je to ako keby sme sa vybrali do ríše rozprávok ale za iných okolností je to pre niekoho iného skutočnosť do má kopec peňazí že chodiť na exkluzívne destinácie no my strená vrstva alebo tí ešte úplne dole si to nemôžeme dovoliť taký KARIBIK, MALE DIVY a podobne jedine tak sledovať v TV. Keď sa to tak väzme mne stačia aj krásy Slovenska príroda tu okolo. My sme boli pred rokmi v Taliansku pri mori boli sme na týždeň ale tak že mamina ich vtedy do starobného dôchodku a dostala nejaké peniaze na výške za tie roky práce.

ponorená v mori

Ale rada by som videla ešte aspoň raz more je nádherné aj keď záhadné i tajuplné ako sme chodili na kraj v mori malé rybky nám šantili medzi nohami ono pocit je to divný kto je tak na tom ako ja že som bola prvýkrát v mori. Mali sme pieskovú pláž bola veľmi horúca museli sme mať nejaké šľapky alebo cvičky lebo by si neprešiel po piesku. Nezniesla by som na miesto piesku štrk to pichá. Podľa mňa najkrajšia pláž je piesková taký jemný piesok ktorý vám v povetrí šantí medzi nohami. Ale môj najhorší zážitok bol keď sme prišli na pláž a chceli sme sa kúpať podaktorí si zaplávať ktorí vedeli ale bolo veľmi besné more po búrke sme sa dlho prechádzali hore dole po pláži a mňa už boleli nohy tak som si na chvíľu sadla ku kraju len zrazu mama na mňa kričí ADI prívalová vlna ja že čo nestačila som sa spamätať a už som bola pod ňou no des vám poviem cítila som ako morská panna ledva som horko ťažko vymotala ja nie som dobrý plavec des ten pocit to ani nadýchnuť sa mi nedalo ako skoro utopenec. 

dovoľte na dovolenku snov

Ako som sa po pár minútach vyslobodila von často od piesku všade som ho mala v očiach v nose no aj inde ako keby že sa oblečená ponorím do vody kde plno piesku ako keď si dám doma plnú vaňu vody urobím si relax dám si PEELING na tvár a potom masku pleťovú vidíte kýchlo sa mi je to pravda. Keď sme chodili k moru bol tam taký mostík často sme chodili hore a pozerali sa do diaľky bolo vidno MONTE Carlo no nádherné výhľady čo vám poviem na záver jedinečný zážitok aj pôžitok z dovolenky je tomu pomaly 16 rokov.

You may also like