Top Tag

K ponúkaným službám našej spoločnosti patrí aj predaj firmy s dph. Výber pozostáva z viacerých spoločností s ručením obmedzeným, ktoré sa vyznačujú svojimi špecifickými znakmi. Majú vytvorené základné imanie, pridelený názov, sídlo spoločnosti, predmet alebo v niektorých prípadoch aj niekoľko predmetov podnikania. Pôsobenie spoločností je rôznorodé v rôznych podnikateľských sférach.

Jednotlivé údaje si viete upraviť podľa vašich predstáv, aby vám spoločnosť, ktorú si kupujete už pripravenú na podnikania, vyhovovala po všetkých stránkach, zodpovedala vašim predstavám a podnikateľskému plánu.

naštartujeme váš biznis

V našej ponuke nájdete aj spoločnosti, ktoré sú registrované na daňovom úrade ako platcovia dane z pridanej hodnoty. Majú pridelené identifikačné číslo a vy si môžete uplatniť jednotlivé daňové odpočty v daňovom priznaní. Okrem iného naša spoločnosť poskytuje aj služby v oblasti účtovníctva a daní.

Celý priebeh prebieha osobne alebo online formou z pohodlia vášho domova. V prípade záujmu poskytujeme našim klientom aj zriadenie virtuálneho sídla, ktoré je v súčasnej dobe populárne vďaka výhodám, ktoré prináša podnikateľom vykonávajúcim podnikateľskú činnosť z domu. Stačí, ak nás oslovíte a následne si preberieme ďalšie kroky, ktoré vás dovedú k vašej vlastnej spoločnosti rýchlo a jednoducho, ako sa vám ani nesnívalo. V priebehu niekoľkých pracovných dní môžete podnikať a zmeniť váš doterajší spôsob života na nepoznanie. Podnikanie predsa len predstavuje určitú novú etapu života. Po prebratí si zmluvných podmienok môžeme pristúpiť k uzavretiu kúpno-predajnej zmluvy.

založenie spoločnosti z domova

K vám sa dostane pripravená spoločnosť na podnikanie, ktorá je zapísaná v živnostenskom a obchodnom registri. V prípade požiadaviek na vykonanie istých zmien vzťahujúcich sa k danej spoločnosti, je potrebné zmeny uviesť do obchodného registra, kde sa zaznamenávajú jednotlivé informácie o fungujúcich spoločnostiach.

Po ukončení procesu je spoločnosť s vymenovaným konateľom a spoločníkom alebo spoločníkmi vo vašich rukách a vašej zodpovednosti.

You may also like