Top Tag

Rozmýšľate ako podporiť svoju imunitu efektívne a bez užívania zbytočných chemických doplnkov. Stavte na rokmi overené prírodné riešenie. Ako spojiť zdravé návyky a podporu zdravia samotného v tejto uponáhľanej dobe. Často sme atakovaný z médií zázračnými návodmi a tabletkami na zlepšenie zdravia. Za týmto skvelým marketingovým ošiaľom sa ale môžu skrývať výrobky plné chémie. Ak chcete staviť na prírodnú podporu zdravia, ste na správnom mieste. Skúsme to teda prírodne a bez nežiaducich vedľajších účinkov. Určite poznáte rastlinu Aloe Vera. Je to jedna z najznámejších liečivých rastlín a je dokonca uznávaná aj lekárskou verejnosťou ako plnohodnotný liek prírodnej medicíny a často ju odporúčajú.

pre podporu zdravia používajte prírodné produkty

Nám však ale nejde o rastlinu samotnú. To liečivé tajomstvo je v jej listoch. Ak totiž odrežeme list rastliny Aloe vera, ukrýva v sebe priezračný gél. Práve ten má veľa pozitívnych účinkov na náš organizmus. Jeho použitie je rôznorodé. Od kože po vnútro tela cez orgány. Účinná je nielen zvonku ale aj zvnútra. Práve preto je Aloe Vera gél na pitie taký obľúbený u vyznávačov zdravého životného štýlu. Nejeden skeptik po dlhodobom užívaní musel uznať preukázateľné účinky na svojom zdravý. Dnes na neho nenecháme dopustiť. Vhodný je najmä pre ľudí s poruchami trávenia. Nakoľko gél pomáha pri trávení samotnom a zároveň ochraňuje stenu žalúdka svojou konzistenciou. Je teda vhodný na zmiernenie ťažkostí napríklad pre ľudí trpiacich na žalúdočné vredy. Keďže naša imunita sídli v črevách, zacielite priamo tam.

naša imunita sídli v črevách

Z mnohých štúdií je preukázaná nadväznosť rôznych chorôb, vrátane tých neurologických práve na zlý tráviaci trakt. Je potrebné svoje trávenie udržovať v rovnováhe. Gél je nápomocný pri jeho čistení a udržovaní zdravej mikroflóry. Inak povedané detoxikácia. Pri prechode traktom absorbuje nečistoty a toxíny, ktoré následne odvádza z tela. Dáva tak šancu zdravému mikrobiómu plnohodnotne rozvinúť svoj potenciál a nakopnúť našu imunitu. Pomáha tak predchádzať nielen vírusovým ochoreniam na ktoré sme náchylný hlavne v jesenných a zimných mesiacoch ale zmierňuje aj zápalové procesy v tele ako je reuma, či akné. Obsahuje vitamínovú bombu v podobe vitamínov A, C, E, B1, B2, B3, B6, B12, kyselinu listovú – vhodnú pre tehotné ženy. Ale obsahuje aj nálož minerálov ako vápnik, horčík, zinok, sodík, chróm, železo a mnohé ďalšie. Je to teda absolútna jednotka vo výbere prírodných látok na podporu zdravia v našom organizme.

You may also like