Top Tag

Moderná doba si vyžaduje prepravu najrozmanitejších druhov predmetov, výrobkov či surovín, ktoré nemajú rovnaké vlastnosti, konzistenciu či tvar, preto je na trhu mnoho rozličných typov prepraviek a kontajnerov, aby bolo možné použiť práve ten najvhodnejší. Pri prevážaní rôznych tekutín treba brať do úvahy možnosť ich vyliatia a v prípade potravinárskych produktov aj hygienické zabezpečenie. IBC kontajnery patria k spoľahlivým a najmodernejším kontajnerom, do ktorých je možné naliať kvapaliny, pitnú vodu, ale aj farmaceutické, chemické, kozmetické či agrochemické druhy kvapalín. Sú vyrobené z plastu, ktorý je prispôsobený pôsobeniu týchto látok, preto im odolajú v prípade mechanického poškodenia, ale aj v prípade pôsobenia z hľadiska chemického zloženia tekutiny. Nekorodujú, čo je vhodné využiť Ibc kontajner ich aj ako zásobníky vody, hlavne väčšie, 1000 litrové kontajnery.

Spoľahlivé uzatváranie je vhodné na prepravu tekutín

Výrobný program zahŕňa rozličné objemy kontajnerov, od 100 litrového, cez 300, 600 až po 1000 litrový kontajner. Všetky je možné zakúpiť aj s príslušenstvom a doplnkami k nim. Modernejšia verzia IBC kontajnera je typ COMBO, ktorý je skladací a viacnásobne použiteľný, vďaka čomu je manipulácia s ním jednoduchá a rýchla, sú hygienické, ekologické a podstatne znížia finančné náklady prevádzky.

Iný typ prepravného kontajnera

Využitie našli v logistike, preprave, obchode, skladovacích a výrobných prevádzkach a podobne. Kvalitné materiály ako je v tomto prípade plast dodáva týmto kontajnerom vlastnosti, vďaka ktorým sa stali populárne a podnikatelia si ich chvália. Pomôžu znížiť množstvo obalových materiálov, pretože nie sú na jednorazové použitie, ale ich konštrukcia je prispôsobená možnosti opakovaného naplnenia a prepravy či skladovania. Každý moderný podnikateľ si to uvedomuje, kontajnery si môže zakúpiť alebo dlhodobo prenajať. Pomôže tým svojej firme fungovať efektívnejšie a aj ušetriť nejaké to euro.

You may also like