Top Tag

Kompletné sady PROFI https://www.ledprodukt.sk/135-kompletne-sady-profi/ obsahujú všetko potrebné pre okamžité používanie v každej domácnosti. Balenie tejto sady obsahuje štyri kusy produktov, ktoré potrebujete pre vybudovanie dokonalého podsvietenia v domácnosti. S kompletnou sadou Vám už nič nebude chýbať a žiadne dokupovanie na poslednú chvíľu Vás nemusí trápiť. V tejto sade sa v prvom rade nachádza LED pásik, na ktorý máte automaticky po zakúpení záruku na päť rokov. V prípade akýchkoľvek problémov, či porúch máte tak vždy istotu reklamácie. Ďalej sa v balení nachádza aj diaľkový ovládač s prijímačom, vďaka ktorému si môžete určovať menenie farieb či intenzitu osvetlenia podľa vlastnej nálady a chute.

svetlo

Napájací zdroj uzatvára kompletnú sadu balenia a už ostáva len umiestniť LED pásik, tam kde Vám to bude najviac vyhovovať. Fantázií sa medze nekladú a vďaka šikovnému LED pásiku, ktorý jednoducho schováte kamkoľvek máte neobmedzené množstvo možností na umiestnenie. Ovládanie je veľmi jednoduché na obsluhu, prijímač zachytí signál z ovládača ihneď a tak si okamžite môžete začať užívať osvetlenie podľa nálady. Osvetlenie v domácnostiach nemusí si byť vždy len nudnou záležitosťou. S meniacimi sa farbami očaríte nie len dospelého ale aj deti. Zakúpenie kompletnej sady PROFI ušetríte viac než kupovaní samostatných komponentov, preto sú tieto balenia u zákazníkov veľmi obľúbené a využiteľné.

sada

Čo všetko môžete očakávať od nášho e-shopu? Odborné poradenstvo na našej linke počas celej pracovnej doby je u nás samozrejmosťou, ktorú môžete využívať v prípade akýchkoľvek otázok či pre rady ohľadom nákupu. Rýchle dodanie je u nás zaužívané už nejaké čas, svoje objednávky obdržíte v čo najkratšom možnom čase. Kvalitné produkty, ktoré si nebudete vedieť vynachváliť si zamilujete. Všetky naše ponúkané produkty sú testované a stopercentne pripravené na Vaše využitie. Žiadne ďalšie pokusy a omyli v skúšaní nového osvetlenia, s nami máte vždy istotu výnimočnej kvality.

You may also like