Top Tag

Ak sa vám zdá vaša obyvačková stena prázdna a fádna a rozmýšľate o nejakom obraze, máme pre vás jednoduché riešenie. Ak nie ste nejaký zberateľ obrazov alebo milovník umenia možno vás poteší lacnejšia a stále perfektná verzia obrazu na plátno urobená z vašej fotky. Fotky za babku vám ponúkajú výrobu fotoobrazu na plátno z vašej vlastnej fotografie. Buďte aj vy umelec a vyvorte si tak vlastný obraz na stenu. Každý z nás určite nájde nejakú fotografiu, ktorú vytvoril a je na ňu hrdý, alebo fotografiu, na ktorú by sa dokázal pozerať stále. Či už je to niekto blízky, dieťa, štvornohý miláčik, príroda, alebo nejaký fotografický skvost, ktorý ste zachytili všetko sa dá použiť ako obrázok na vašu stenu.

fotoobraz

Dôležité je len, aby kvalita a veľkosť fotografie boli postačujúce na zväčšenie na plátno, ak ide o nejaký veľký rozmer. Fotoobrazom na pláte môžete potešiť aj niekoho blízkeho na nejaký sviatok, alebo blížiace sa Vianoce. Ešte stále stíhate zadať objednávku a fotoobraz na plátne budete mať určite do Vianoc doma. Odporúčame však poponáhľať sa, pretože v tomto období máme skoro všetci veľa práce a doba výroby sa môže o niečo predĺžiť od štandardnej dĺžky dodania. Skvelím darčekom môže byť aj fotoalbum z vašich fotiek alebo obľúbený scrapbooking.

fotoobraz

Nič vám to slovo nehovorí?Je to vytvorenie si svojho vlastného fotoalbumu v koláži s nálepkami, obrázkami, stuhami a inými drobnosťami, ktoré vám pripomínajú danú udalosť. Objednanie fotoobrazu ako aj tlačenie fotografií zvládne u nás každý a oba produkty sú na rozdiel od iných firiem naozaj za babku. Máme najlacnejšiu tlač fotografií ako aj najlacnejšiu tlač fotoobrazu na plátno a objednať si všetko môžete z pohodlia domova, dokonca ani nemusíte pre tovar nikam chodiť, všetko vám príde dobre zabalené na adresu, ktorú uvediete v objednávke.

You may also like