Top Tag

Potrebujete do niečoho uskladniť svoju úrodu? Rozmýšľate, čo by bolo najlepšie pre vaše zimné zásoby, ktoré ste si urobili? PK Group má pre vás riešenie. Sú ním Euro prepravky a plastové súdy, ktoré tu nájdete v rôznych veľkostiach a rozmeroch. Plastové prepravky aj sudy sú uspôsobené tak, aby mohli prísť do styku s potravinami, a aby si v nich udržali čo najdlhšie svoju čerstvosť aj kvalitu. Sú vyrobené z kvalitného plastu, takže vydržia veľkú hmotnosť aj hrubšiu manipuláciu. Nemusíte sa obávať ani zvyšovania a klesania teploty, alebo iných poveternostných podmienok, ktoré môžu ovplyvňovať životnosť plastového materiálu.

sud

Plastové prepravky aj sudy od firmy PK Group sú preverené množstvom spokojných zákazníkov, ktorým záleží na kvalite. Takže svoju úrodu, či už v pevnom alebo tekutom stave, ľahko uskladnite v Euro prepravkách alebo plastových sudoch. Niektoré prepravky majú aj praktické veká, a tak zabezpečujú úplne uzatvorenie prepravky a ešte jednoduchšiu manipuláciu. Okrem toho v PK Group môžete nájsť ďalšie skvelé výrobky, ktoré uľahčia vaše uskladnenie, či prenos úrody, výrobkov, alebo iného tovaru. Stačí si kliknúť internetovú stránku spoločnosti, na ktorej nájdete celú ponuku, ktorú spoločnosť PK Group ponúka.

plastové prepravky

Môžete tu nájsť aj praktické vozíky, či rôzne typy koliesok, termoboxov, ale aj kontajnery do vašej dielne či záhrady. V PK Group si naozaj vyberiete. Spolupráca a nákup v e-shope PK Group je naozaj bezpečný, hovorí o tom aj významné ocenenie od spoločnosti Heureka, ktoré PK Group získalo vrámci spokojnosti zákazníkov. Až 100% zákazníkov sa vyjadrilo ako veľmi spokojných so spoločnosťou a nákupom v e-shope PK Group. Spoločnosť robí naďalej všetko preto, aby naši terajší aj budúci zákazníci boli s našimi službami aj výrobkami spokojní. V prípade akýchkoľvek postrehov alebo námetov na zlepšenie, či iných otázok neváhajte použiť náš online-formulár.

You may also like