Top Tag

Ak máte novostavbu určite ste si už dali záležať, aby aj vaše osvetlenie bolo v modernom duchu. A moderný dizajn minimalistických lámp predstavujú LED produkty. LED produkty môžu byť rôzneho charakteru a vybrať si môžete celkové LED svietidlá na strop či stenu, ale aj jednotlivé LED žiarovky. Vďaka LED žiarovkám nemusíte riešiť výmenu celého svietiaceho systému ani vo svojej staršej nehnuteľnosti. Viacero typov LED žiaroviek je schopných používať aj v starších lampách, ktoré máme v domácnosti. Dôležité je, aby ste vybrali správny závit tak ako je to aj v prípade klasickej žiarovky. Prečo by ste ale mali prejsť z obyčajných žiaroviek práve na LED žiarovky?

žiarovka

Ak stále používate klasické žiarovky buď nemáte dostatok informácií o moderných LED žiarovkách alebo ste o nich ani nepočuli. Pretože LED žiarovky sú budúcnosťou osvetlenia. V prvom rade sú LED žiarovky oveľa šetrnejšie a úspornejšie. LED žiarovky predstavujú oveľa nižšiu spotrebu energie na rovnaké svietenie ako je to v prípade klasických žiaroviek. Takisto sa vyznačujú aj väčšou intenzitou svietenia. Možno ste už zaznamenali, že klasické žiarovky treba často vymieňať. Buď po čase znížia svoju intenzitu svietenia alebo jednoducho prasknú.

žiarovka

LED žiarovky sú aj oveľa praktickejšie v tejto sfére. Majú oveľa väčšiu životnosť a vydržiava dlhé roky. LED žiarovky LEDprodukt.sk sú nutnosťou v každej domácnosti. Ak ich ešte nepoužívate určite by ste to mali zmeniť. Okrem dlhšej životnosti svietenia určite spozorujete rozdiel aj pri spotrebe energií. Ak máte možnosť celkovej rekonštrukcie alebo ešte len vybrať spôsob svietenia do svojej novostavby, rozhliadnite sa aj po ďalších od produktoch. Máte na výber z LED panelov, LED pásikov či iných typov LED svietidiel. Pri výbere LED produktov si vyberajte od odborníkov. Navštívte LEDprodukt.sk a vyberte si kvalitné a moderné osvetlenie.

You may also like