Top Tag

Moderná a vysoká posteľ ja samozrejme v spálni dôležitá, aby ste mali zachovaný komfort no priamo na vaše telo má vplyv jediné matrac. Práve preto je ponuka matracov v dnešnej dobe taká široká, aby matrac vyhovel úplne každému. Možno ste doteraz matrac do postele nevyberali s úplnou vážnosťou. Najväčšia chyba, ktorú robíme je, že prídeme do akejkoľvek predajne, kde matrace predávajú a vyberieme si matrac podľa ceny. Je toľko kritérií, ktoré by mal človek zvážiť predtým, ako si matrac vyberie. Preto je vhodné poradiť sa s odborníkmi, ktorý vám odporučí aj priamo typ matraca vhodný pre vašu postavu a vaše zdravotné problémy.

matrac

Vedeli ste, že ak trpíte ortopedickými ťažkosťami máte možnosť zvoliť si taštičkový matrac, ktorý dokáže výrazne uľaviť vašim kostiam a kĺbom pri spánku? Taštičkový matrac je tvorený množstvom malých pružiniek, ktoré sú obalené výplňou, čo znižuje tvrdosť matraca. Vďaka pružinkám je taštičkový matrac stále tvrdší ako matrace penové. Práve stredná tvrdosť a výplň v podobe pruženie k je ideálna pre ortopedický ich pacientov. Pokiaľ hľadáte pohodlný a mäkký matrac, penové matrace sú pre vás tou správnou voľbou. Najmä memory pena je obľúbená z hľadiska komfortu.

spánok

Pri Memory pene sa nemusíte obávať vyležaných miest, pretože pena sa po tom ako sa zobudíte vráti opäť do pôvodného stavu. Pamäťová pena sa prispôsobuje každej vašej krivke a preto poskytuje pohodlie v akejkoľvek polohe spíte. A nakoniec máte na výber z čisto pružinových matracov. Pružinové matrace tvorí jedna veľká pružina, ktorá je po povrchu obalená materiálom v podobe Aloe vera či kokosového vlákna. Pružinové matrace sa vyznačujú najväčšou tvrdosťou matracov, ktoré sú v ponuke. Ak vám vyhovujú čisto tvrdé matrace, pružinový matrac je pre vás najideálnejšou voľbou. Pri výbere matraca si však nechajte ešte poradiť. Na segum.sk nájdete najlacnejšie matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace.

You may also like