Top Tag

Obálky, sáčky a vrecia, lepiace pásky a fólie. To všetko nájdete v ponuke na našich internetových stránkach 2Pack. Ponúkame široký sortiment obalových materiálov a doplnkov za najlepšie ceny. Prezrite si taktiež našu sekciu Aktuality a články a prečítajte si o našich aktuálnych akciách, novinkách či zmenách v ponuke. Aktuálne sa dočítate napríklad o nových ružových baliacich sáčkoch, výpredaji zelených tašiek či o rozširovaní nášho skladu.

obalová fólia

Vyberte si z našej bohatej ponuky obálok. Na výber máte viacero kategórií, či už potrebujete http://contours.cz/co-potrebujete-do-zacatku klasické poštové, bublinkové či kartónové obálky u nás si určite nájdete to, čo hľadáte. V ponuke sú taktiež aj priehľadné potlačené nalepovacie obálky, plastové poštové obálky či kraftové obálky s dvojitým lepením. Všetky druhy ponúkame v množstve veľkostí tak,aby sme vyhoveli vašim požiadavkám. V sekcii sáčky a vrecia nájdete dva druhy týchto produktov, takisto vyhotovené v rôznych veľkostiach. Nechýbajú samozrejme rôzne lepiace pásky a fólie, ktoré si ako obalové materiály obľúbilo už množstvo našich zákazníkov.

plastové sáčky

Využite naše skvelé cenové ponuky a vytvorte si svoju objednávku ešte dnes. Ponúkame ako maloobchodný, tak aj veľkoobchodný predaj. Naše služby sú tak vhodné aj pre podnikateľov, ktorí potrebujú objednávky vo väčšom objeme. Za kvalitou našich výrobkov si stojíme, používame tie najlepšie materiály, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

Ak nenájdete požadované rozmery konkrétnych výrobkov, neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám vyhovieme a obalový materiál vyrobíme na mieru presne pere vás. Tieto produkty majú dlhšiu čakaciu dobu ako štandardne, aj tak sa však snažíme všetky objednávky vybavovať expresne. Tovar na sklade odosielame ihneď po vytvorení objednávky. Navštívte naše internetové stránky y vyberte si to pravé pre vás či váš biznis ešte dnes.

You may also like